Audioquest Golden Gate turntable 1,5 m
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Audioquest Golden Gate turntable 1,5 m

Výrobce: Audioquest

Stíněný kabel pro gramofony s konektory RCA Cinch a zemnícím vodičem. Vodiče z prémiové mědi PSC. Nový gramofonový kabel Golden Gate turntable slibuje lepší kabelové spojení a přidanou hodnotu na základě prověřených technologií společnosti AudioQuest. Kabely GOLDEN GATE zaručují takovou úroveň deteilu, která je v této kategorii a za tuto cenu zcela neobvyklá.

Skladem
3 490 Kč
149,05 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Solidní materiál vodičů

Solid Perfect-Surface Copper Conductors aneb PSC znamená velmi hladký měděný povrch vodiče. Tato skvělá technologie je patentem společnosti AudioQuest, kdy užitím a zpracováním kovu je chráněn povrch drátu v každé jeho specifikaci. PSC kabely se se zrodily s použitím výjimečné technologie pro ultra-čistou měď. Výsledný zvukový efekt na té nejvyšší úrovni je samozřejmostí a prioritou. PSC s převahou překonává všechny dříve užívané měděné kovy a dodává tak kabelům GOLDEN GATE pod taktovkou skvělého výrobce bezprecedentní postavení.


Zemnící vodič

Zemnící vodič propojuje šasi gramofonu se zemnícím šroubem na zesilovači nebo předzesilovači. Odvádí rušení naindukované do šasi gramofonu na kostru zesilovače a tak zvyšuje odstup užitečného signálu od šumu a rušení, minimalizuje zkreslení a chrání před RFI rušením. Základem jsou masivní měděné vodiče s dokonale hladkým povrchem (PSC +), technologie stínění NDS pomocí uhlíkové vrstvy, směr řízený k přesměrování RF šumu a přímo postříbřené 3/16 ” (4,8 mm) vidličky.


FP ( Foamed Polyethylene) - Pěnová polyetylenová izolace

Jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Golden Gate využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týče. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.


Kovová vrstva pro stínění a rozptýlení vnějších vlivů

NDS systém, dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání ovlivnění zvuku.
Za studena svařované, pozlacené jack konektory
Toto řešení z rovnice spojení vyřazuje pájku, která bývá často zdrojem zkreslení. Protože jsou těla konektorů lisovaná, ne obráběná, lze pro výrobu vybrat kov s malými sklony ke zkreslení signálu, namísto kovu snadno opracovatelného.


AudioQuest - spolehlivý partner

Kabelový sortiment vyrábí mnoho různých značek. Tento precizně vytvořený kabel má však na svědomí americká renomovaná společnost, kterou založil mladý, talentovaný fajnšmekr William „Bill“ Low. Od mládí miloval hudbu a umění, zabýval se zkoumáním kabelů a hi-fi produktů. Věděl, že propojovací kabely jsou zjevně hlavní příčinou zkreslení v signálu, načež začal pracovat na systému inovací a modifikací, jenž vedly účelně ke zdokonalení kabeláže, její konstrukce, výběru materiálů, a potažmo i k lepší celkové kvalitě. V roce 1980 William „Bill“ Low již prodává kabely po celé Jižní Kalifornii a později zakládá společnost AUDIOQUEST. Jeho zboží proniklo do celých USA a následně se rozšířilo do celého světa. Moderní doba rozvoj nezpomalila, naopak jej urychlila a úspěch se znásobil. Nyní patří společnost k čelním výrobcům vysoce výkonných, kvalitních audio video kabelů a mnoha dalšího high-end hi-fi sortimentu.

Technické parametry

Délka kabelu 1,5 m
Vodič Pevný - měď s hladkým povrchem (PSC)
Geometrie Asymetrická dvojitě vyvážená
( nižší impedance na ,,zemi”, vodiče + a - stejné kvality )
Dielektikum Pěnový polyetylén
Stínění Kovové - systém pohlcování šumu (NDS)
Konektory 2 x RCA-Cinch - 2 x RCA-Cinch
Napojení konektorů Za studena svařované, pozlacené
Kapacita 90 pF

Máte dotazy? Napište nám ...