Apogee Groove - černá
  • Doprava zdarma

Apogee Groove - černá

Výrobce: Apogge

 Ať už vytváříte svou vlastní sbírku FLAC souborů nebo jste přihlášeni k prémiové streamovací  službě, investujete do kvalitního hudebního zážitku. Groove vám otevírá takový zážitek tím, že vám odhalí přesnost a detaily, jaké jste nikdy předtím neslyšeli.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
5 990 Kč
250,09 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Poznejte Apogee Groove

Apogee Groove je skvělý USB DA převodník a sluchátkový zesilovač pro poslech hudby na vašem Mac nebo PC. Groove používá stejnou zvukovou technologii, kterou najdete v nejprestižnějších nahrávacích studiích a přenáší ji na váš notebook. Připojte Groove do USB portu počítače a vaše sluchátka nebo aktivní reprosoustavy do audio výstupu vašeho Groove. A to je vše. Výstup Groove nabízí dostatek výkonu do libovolné impedance a Apogee technologie Constant Current Drive™ dostane z vašich sluchátek nejlepší možný zvuk. Budete ohromeni rozdílem ve zvukové kvalitě – precizní stereo obraz, razantní basy a úžasně čisté vysoké high-haty.

Apogee patří již 30 let k největším inovátorům a technologickým tahounům digitálního nahrávání zvuku. Od rocku ke klasice, od hip-hopu ke country a od reggae k jazzu, nejúspěšnější světoví umělci, producenti a zvukoví mistři používají Apogee zařízení pro pořízení nahrávek, které pak získávají GRAMMY. Nyní poprvé je malý Apogee Groove vybaven stejnou technologií, jaká se užívá v nahrávacím studiu a to v kapesním formátu, který můžete mít všude s sebou a který vám umožní excelentní hudební zážitek.

USB 2 připojení k Mac i PC

Zpracování audia až 24 bit / 192kHz

DA převodníky ESS Sabre

Rozšíří možnosti iTunes, Tidal, Spotify, Pandora nebo dalších podobných služeb

Constant Current Drive™ nabízí vyrovnanou frekvenční charakteristiku se všemi sluchátky

Quad Sum DAC™, 4 DA převodníky na kanál pro vysoký d ynamický rozsah a nízké zkreslení

Asynchronní USB vstup

Vícebarevné LED indikují stav a úroveň

Napájení přes USB

Ovládání hlasitosti a mute

Kompaktní a přenosný (95mm D x 30mm Š x 16mm H)

Kovové hliníkové tělo

Vyrobeno v USA

S Groove bude vaše hudba znít vždy lépe

S profesionálními sluchátky,  vaším notebookem a Groovem,  můžete mi ovat nebo skládat kdekoliv.  Referenční zvuková kvalita výstupu Groove zaručuje, že uslyšíte každý kritický detail,  jak by zněl ve studiu.

CONSTANT CURRENT DRIVE™

Dostaňte maximum z jakýchkoliv sluchátek

Výstupní obvody Groove’s Constant Current Drive dynamicky kompenzují elektromechanické nebo akustické nelinearity vašich připojených sluchátek, což vede k nižšímu zkreslení a lineárnější frekvenční odezvě. Ať použijete „špunty“ nebo skutečná “hi-fi” sluchátka, objevíte novou úroveň věrnosti, čistoty a detailu poslechu.

QUAD SUM DAC™

 Groove je též vybaven řešením Quad Sum DAC™ se čtyřmi DA převodníky na kanál pro dosažení nejvyššího dynamického rozsahu a nejnižšího zkreslení ve své třídě.

ESS Sabre32 DAC technologie.
DA převodník ESS Sabre32 32-bit Hyperstream s  eliminací jitteru v časové doméně nabízí neporovnatelnou dynamiku, ultra nízké zkreslení a nesrovnatelnou zvukovou průzračnost bez  přídavného jitteru.

CO JE VLASTNĚ DAC A PROČ JE TAK DŮLEŽITÝ?
Jste-li milovníkem hudby a jde vám o co nejlepší poslech, jednou z klíčových ingrediencí kvality vašeho zvukového zařízení je DA převodník (DAC). DA převodník zpracovává zvuková data z počítače a převádí je do analogového zvukového signálu, který posloucháte pomocí sluchátek nebo reprosoustav.

NE VŠECHNY DAC JSOU STEJNÉ
Váš počítač je vybaven vestavěným DAC, ovšem nikoli v kvalitě srovnatelné s DAC, kterým je vybaven Groove. Přicházíte tak o jemné nuance hudby, její detaily a rozměr nezávisle na použitých sluchátkách či reprosoustavě.   

Technické parametry

Připojení 2 x USB, MAC i PC
Zpracovávání audia až  24 bit / 192kHz
Typ převodníku ESS Sabre
Rozšíření možností  iTunes, Tidal, Spotify, Pandora nebo dalších podobných služeb
Vzorkovací frekvence 44.1 kHz, 48 kHz, 88.2 kHz, 96 kHz, 176.4 kHz, 192 kHz
Kompaktibilita Windows: 7 a novější, Mac: 10.8 a novější
Výstup pro sluchátka 800 mW / 32 Ω
Obsah balení Groove, USB kabel, měkký obal, manuál

Máte dotazy? Napište nám ...