Acoustic Energy AE307 - černá
  • Doprava zdarma

Acoustic Energy AE307 - černá

Výrobce: Acoustic Energy

Acoustic Energy AE307 - středový reprobox  vhodný pro domácí kino a vícekanálové hudební systémy. Tento reprobox je osazen dvěma středobasovými 130mm reproduktory se sendvičovou keramicko - hliníkovou membránou a výškovým reproduktorem s 28mm kalotou. Jedná se o dvoupásmový reprobox s frekvenčním rozsahem 42Hz – 30kHz a citlivostí 89 dB při impedanci 6Ω .

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
13 990 Kč
596,38 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

AE307

AE307 je středový efektový reprobox vhodný pro domácí kino a vícekanálové hudební systémy.

AE307 využívá nejnovější generaci našeho 130mm středobasové měniče. Tento nový měnič se zbrusu novou keramicko hliníkovou sendvičovou membránou a ultra mělkým profilem se může pochlubit vylepšeným rozptylem, rozšířeným basovým pásmem i celkovým výkonem.

Pro řadu 300 byl vyvinut nový 28 mm hliníkový výškový reproduktor, který nabízí vysoký výkon a nízkou základní rezonanci pro snížení zkreslení. Hlavním přínosem tohoto nového designu jsou však vynikající rozptylové vlastnosti díky našim vlnovodům s technologií Wide Dispersion Technology. Vlnovody tvarují akustický výstup výškového reproduktoru tak, aby odpovídal wooferu a poskytoval širší sweet-spot ve vašem poslechovém prostředí. To je zvláště výhodné pro zajištění konstantního zvukového výkonu napříč předními kanály vašeho systému při použití AE309 nebo AE300 pro přední levý a pravý kanál.

Inertní 18mm MDF skříň s vysokou hustotou využívá patentovanou technologii výztuh odvozenou z oceňované referenční série. Bassreflexový otvor ve tvaru štěrbiny na zadní straně reproboxu zesiluje basový výstup a byl pečlivě vyvinut, aby omezil účinek turbulencí vzduchu s čistým, nezkresleným výkonem basů. Výsledkem je středový kanál s čistými, přehlednými liniemi poskytující vzrušující a výkonnou prezentaci, kterou nároční majitelé Acoustic Energy očekávají již více než 30 let.

AE307 s povrchovou úpravou Piano s lesklou černou, bílou nebo saténovou dýhou z pravého ořechu se snadno vejde do většiny AV skříní a stojanů, které lze integrovat do jakéhokoli domácího zařízení.


Technické parametry

Frekvenční rozsah 42 Hz - 30 kHz
Citlivost 89 dB
Jmenovitá impedance 6 Ω
SPL 115 dB
Rezonanční kmitočet bassreflexu 46,5 Hz
Dělící frekvence vyhybky 296Hz / 2.56kHz
Středobasové měniče 2 x 130mm keramicko hliníkový sendvičová membrána
Vysokotónové měniče 28mm hliníková Kalota
Doporučený výkon zesilovače
Terminály
Rozměry (Š x V x H) 260 x 460 x 175 mm
Hmotnost: 9 kg / ks
Barevné provedení

ořech pravá dýha, 
černá klavírní lesk

černá klavírní lesk

Máte dotazy? Napište nám ...