12.07.2016

Rodel audio v novém studiu

Po několika letech v malém poslechovém studiu, které bylo součástí kanceláře s hlukovým smogem klikajících myšek a vrzajících seslí se stěhujeme do velkorysých prostor na stejné adrese v hostivařské filiálce Barrandovských ateliérů, kde pro Vás připravujeme hned tři nekompromisní poslechové místnosti pro každý hudební sen.

Především můžete zažít pravý High-end s autentickou atmosférou nejdokonalejších nahrávek. Absolutní hudební nirvánu umocní filigránské akustické úpravy, které u Vás doma mohou usměrnit reprodukované umění přímo do Vašeho emociálního centra.

V druhé Hi-Fi zóně připravujeme rafinované sestavy v excelentním poměru výkon – cena. Vaše první Hi-Fi může zahrát s odzbrojující autoritou. Zapojíme a předvedeme reprosoustavy, stereofonní zesilovače a receivery, streamery i gramofony.

V třetím sledu na Vás čeká domácí kino s burácejí AV aparaturou včetně vestavěných podhledových reproduktorů pro nejnovější formáty prostorového zvuku. Filmové efekty zazní na rozdíl od kina jen a jen pro Vás.

Přípravy jsou v plném proudu. Otevíráme 18.7.2016.

Předvedeme, poradíme, zapojíme, doporučíme příslušenství, vyrobíme Vám kabely na míru.

Rodel audio v novém studiu