Marantz AV8805 - černá
  • Doprava zdarma

Marantz AV8805 - černá

Výrobce: Marantz

Řídící multikanálový AV předzesilovač a vlajková loď značky Marantz, která vám umožní nezávisle využít koncové zesilovače až pro 13 kanálů a dvou subwooferů, s kompatibilitou pro Dolby Atmos, Auro 3D či DTS:X, pro automaitckou kalibraci disponuje taktéž technologií Audyssey, konverzí z analogového videa do HDMI a zabudovanou technologií HEOS pro další multiroomový systém.

Barevné varianty
Na objednávku
109 990 Kč
4 458,14 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

AV předzesilovač

Všestranný předzesilovač Marantz AV8805 redefinuje pojetí pro audiofilní domácí kino a zážitek z poslechu hudby díky nebývalé schopnosti zpracování 13.2 kanálů a podpoře téměř libovolného multi-kanálového formátu zvuku ve vysokém rozlišení. Podporuje nejnovější formáty prostorového zvuku, jako je Dolby Atmos, DTS:X nebo Auro-3D, a proto se můžete plně ponořit a žasnout nad neskutečným podáním trojrozměrného zvuku. Tato ještě vyšší kvalita zvuku je možná díky patentované technologii proudové zpětné vazby a modulů HDAM, kdy jsou signály přenášeny přes 15.2-kanálový XLR nebo 15.2 RCA výstup. Navíc, vaši oblíbenou hudbu můžete poslouchat také v celém bytě či domě pomocí funkce HEOS multi-room, a díky plné bezdrátové konektivitě můžete přehrávání ovládat pomocí aplikace HEOS nebo Amazon Alexa Voice Control* prakticky odkudkoliv – samozřejmostí je podpora Wi-Fi, Bluetooth a Apple Airplay. S Marantz AV8805 získáte neuvěřitelnou věrnost a bezkonkurenční zvukovou přesnost.


  • 13.2-kanálové zpracování s 15.2-kanálovými XLR a RCA výstupy a flexibilními stupni předzesilovače – ideální pro náročné milovníky pokročilého domácího kina
  • Vysoce výkonné D/A převodníky 192 kHz/32 pro všechny kanály poskytující nejvyšší rozlišení pro hudební a filmový obsah
  • Vestavěná technologie Bluetooth a dvou-pásmová Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz pro vylepšenou stabilitu sítě i v domácnostech s přeplněnými Wi-Fi pásmy
  • Funkce Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume a DynamicEQ poskytují audio kalibraci a ekvalizaci systému přesně podle daného poslechového prostředí
  • Pohlcující trojrozměrný zvuk a podpora nejnovějších surround formátů, včetně Dolby Atmos (až 7.1.6 nebo 9.1.4), DTS:X a Auro-3D (až 13.1)

Marantz AV8805 vyniká výjimečnou konstrukcí pro to nejlepší možné přehrávání hudby a filmů v jejich nezměněné podobě. Vysoce tuhé šasi – základ pro veškeré desky obvodů, které přenáší citlivý zvukový signál – nedává žádnou šanci mikrofonním efektům způsobených nežádoucími vibracemi. Předimenzovaný toroidní transformátor, který napájí velké hlavní kondenzátory, je umístěný na extra silném 5mm hliníkovém podstavci pro maximální stabilitu. Veškeré elektronické spoje na hlavním šasi jsou pokoveny mědí, což zaručuje nejlepší spojení se zemí v každém bodě a výrazně to zlepšuje hodnotu poměru signálu k šumu. Pro dosažení nejlepší separace kanálů pro referenční audio výkonnost je použito celkem 17 jednotlivých desek HDAM modulů. A nakonec, vše je řádně zakryto těžkým horním víkem, sestaveným ze tří kusů. Marantz AV8805 je kompatibilní i do budoucnosti. Může se pochlubit nejmodernějšími specifikacemi HDMI a HDCP 2.2 na všech osmi vstupech HDMI. Předzesilovač podporuje 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Colour sub-sampling, High Dynamic Range (HDR) a 21:9 video, 3D, a BT.2020 pass-through pro každý vstup. Je kompatibilní s 4K Ultra HD Blu-ray přehrávači, set-top boxy a dalšími 4K Ultra HD zdroji a podporovány jsou také Dolby Vision a průchod HLG (Hybrid Log Gamma), nový HDR formát pro vysílání.

Technologie HEOS a další aplikace

Vestavěná technologie HEOS umožňuje na modelu AV8805 bezdrátově streamovat a přehrávat vaši oblíbenou hudbu z mnoha různých zdrojů. Vychutnejte si hudbu ze Spotify, internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo vaše hudební soubory z místních knihoven. Po připojení dalších HEOS komponent, jako jsou HEOS reproduktory nebo další receivery s podporou HEOS, můžete hudbu přehrávat v celé domácnosti a jednoduše ji ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS. Od základů přepracovaná aplikace Marantz 2016 AVR Remote vám nabízí nebývalou kontrolu nad nejnovější generací síťových AV receiverů Marantz z iOS a Android telefonů a tabletů. Spolu s mnoha novými funkcemi byla kompletně přepracována také grafická a uživatelská rozhraní: Aplikace Marantz 2016 AVR Remote vám nyní umožňuje ovládat napájení, hlasitost, vstup a nastavení, nebo přepnout do aplikace HEOS pro přístup k neuvěřitelnému množství hudebního obsahu a streamingových služeb, to vše s kompletními možnostmi pro bezdrátový provoz HEOS multi-room.


Pokročilý D/A převodník & MultEQ

Marantz AV8805 je vybaven osmi převodníky 32bit stereo DAC AK4490 prémiové třídy na všech kanálech, a XLR vstupy a výstupy. K dispozici je vyvážený a přiřaditelný XLR stereo vstup, stejně jako 15.2 vyvážené XLR výstupy, které zahrnují dva výstupy subwooferu, přední height/width výstupy a horní kanály. Tato rozsáhlá XLR kompatibilita zajišťuje špičkovou výkonnost při použití v domácnosti i ve studiu, přičemž další kompatibilitu s více výkonovými zesilovači poskytují 15.2 pre-out výstupy (RCA konektory). Marantz AV8805 podporuje zcela novou aplikaci Audyssey MultEQ Editor. Jděte do hloubky a zobrazte a upravte si nastavení pro detailní vyladění zvuku – upravte jej přesně podle specifických akustických problémů ve vaší místnosti a přizpůsobte si zvuk podle vašich osobních preferencí.


Technické parametry

Zesilovač

Počet kanálů / koncových zesilovačů 13.2
Vstupy 7+1 HDMI
4+1 Kompozitní signál
3 x Komponentní signál
7 x Analog In
1x Phono
1x XLR L/R
2 x Digitální SPdif optika TOSLink
2 x Digitální SPdif koaxiál
1x USB (pro update)
Výstupy 13 x Repro
2 x Audio Pre-Out
2 x Subwoofer Pre-Out 
2 x Kompozitní signál
1 x Komponentní signál
3 x HDMI
1 x Sluchátka 6,3 mm Jack
Protikopírovací ochrana HDCP 2.2
Zpětný zvukový kanál z TV eARC
Podpora HDMI video 4K (60Hz, 4:4:4)
Bluetooth Ano
Dolby Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Surround
Dolby Vision compatible,
Stereo Multichannel Stereo
Zlepšení zvuku Compressed audio Enhancer MDAX2
Auro 3D / Auromatic ano / ano
Audyssey MultEQ XT32 with LFC/Sub EQ HT + aplikace MultEQ
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume ano / ano
DTS DTS HD Master, DTS:X, DTS Neural:X
Multiroom technologie HEOS
Podporované formáty MP3, WMA, AAC, FLAC, ALAC, WAV, DSD
Podpora služeb Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Soundcloud
Internetová rádia Tuneln
Ethernet / Wi-Fi ano / ano
Spotřeba / st. by 90 W / 0,2 W
Rozměry (š × v × h) 440 x 185 x 410 mm
Hmotnost 13,7 kg

Máte dotazy? Napište nám ...