Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

DALI KUBIK ONE - červená

5 (1x)
Hodnocení
Průměr: (x)
 (x)
MOŽNOST poslechu

DALI KUBIK ONE je zvukový stereofonní systém pro audiofily, navržený jako all-in-one jednotka, s vášní pro skutečnou Hi-Fi reprodukci hudby.Standardně se dodává s mřížkou v klasické DALI červené, černé nebo bílé. Kromě toho lze dodat mřížku jako volitelné příslušenství v dalších šesti stylových barvách za 1490 Kč. Dostupný pouze vystavený kus. Bude nahrazen inovovaným modelem 05.-06. 2019

Výrobce: DALI
 • Více o produktu
 • Technické parametry
 • Související produkty
 • Ke stažení
 • Poslat dotaz
 • Hodnocení

DALI KUBIK ONE je zvukový stereofonní systém pro audiofily, navržený jako all-in-one jednotka, s vášní pro skutečnou Hi-Fi reprodukci hudby.

DALI KUBIK ONE je dokonale flexibilní, nabízí širokou konektivitu, jako je například Bluetooth, USB, analogový vstup, dva optické vstupy atd. Lze k němu pohodlně připojit například televizor, audio přehrávač, ale také PC, tablet, telefon. Rozmanitost vstupů zkrátka zajistí, aby jakékoli zařízení, které do jednotky KUBIK ONE připojíte, nabídlo tu nejvyšší možnou zvukovou kvalitu.

 • Basové reproduktory s membránou zpevněnou dřevěnými vlákny pro dokonalou reprodukci
 • Pevná hliníková skříň pro silný basový výkon 
 • Věrné stereofonní podání scény s tradiční technologií reproduktorů
 • Snadné připojení prostřednictvím široké nabídky vstupů


Jednoduchá obsluha
Pro usnadnění obsluhy je vestavěn takzvaný inteligentní Stand-by mód, který zařízení uvede do provozu okamžitě, jakmile se na některém ze vstupů objeví signál a tím ještě více zjednodušuje provoz systému. SMART IR čidlo navíc umožňuje použití stávajícího dálkového ovládače od TV a tím ještě více zjednodušuje provoz systému. Pro větší místnosti nebo milovníky velmi hlubokých basů jednotka disponuje výstupem pro externí subwoofer. Může být připojen jakýkoliv aktivní subwoofer. Jeho připojení je automaticky detekováno, a KUBIK ONE nastaví výhybku tak, že frekvence pod 80 Hz jsou přesměrovány do subwooferu. Tím se podstatně zvýší akustický výkon. Součástí dodávky je samozřejmě dálkový ovladač.DALI každým coulem
Dramatické pořady. Živé koncerty. Napínavé seriály. Když budete chtít trochu více basů při sledování televize můžete je snadno nastavit podle svého vkusu ovládacím tlačítkem bass na dálkovém ovladači.Variabilní design
Jednotka může být umístěna prakticky kdekoliv, nabízí se TV-nábytek, police / stůl, nebo zavěšení na stěnu či zeď. Design je podtržen provedením povrchové úpravy v osmi barvách a černé.


Technické parametry

Ozvučnice Hliníkový litý profil
Konstrukce Uzavřená, dvoupásmová, stereo
Středobasové reproduktory 2 x 130 mm, membrána s dřevěnými vlákny
Výškové reproduktory 2 x 25 mm, textilní kalota
Frekvenční rozsah 48 Hz - 22 kHz, +/-3dB
Maximální akustický tlak (SPL) 103 dB (1 kanál)
Dělící frekvence 3 kHz
Frekvenční výhybka DSP, digitální, II řádu
Zesilovač 4 kanály, třída D - digitální
Dlouhodobý výkon (RMS) 4 x 25 W
Vstupní impedance 25 kΩ  (analog. linka)
Vstupy USB (Micro)
2x Optický (Toslink)
RCA, 3,5mm mini jack
Bluetooth Apt-X
Výstup Sub out
Příkon maximální /st.by 150 W / < 0,5 W
Umístění montáž na stěnu, police, stojan
Doporučený ostup od zdi 0 - 30 cm
Hmotnost: 9,6 kg
Rozměry: (Š x V x H) 980 x 162 x 102 mm
Dodávané příslušenství Síťový kabel 1,5 m
Dálkový ovladač
Manuál
Podložky

Související produkty

Dali SUB E-12 F
Elegantní subwoofer DALI SUB E-12 F je dostatečně silný jak pro hudbu, tak i pro domácí filmové představení. Je vybaven 12" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu, s přesvědčivým výkonem a přesností. Krycí mřížka není součástí dodávky, nutno objednat zvlášť. (1599 Kč)
Skladem
19 990 Kč 756,34 €

Máte dotazy? Napište nám ...

Láďa
01.06.2017
 • Před časem jsem u vás pořídil Daliho Kubíka One a protože jste na mně působili zaujatým dojmem, řekl jsem si , že vám napíšu pár zkušeností – buď už jen pro vaši informaci nebo třeba pro podobné lidi jako jsem já , kteří možná budou potenciální kupci také na vážkách co pořídit.
 • Předně musím říct, že Dalík ( já mu tak pracovně doma říkám ) splnil moje očekávání.
 • Jak jsme měli trošku obavy z té zelené barvy, tak jsme nakonec byli oba s manželkou příjemně překvapení – není to až tak zářící jak by to mohlo na fotkách vypadat, ale současně je to designově nepřehlédnutelný kousek v našem obýváku.
 • Pokud jde o vlastní zvukový projev, tak první moje pozitivní poznání bylo, že hraje minimálně stejně dobře jako moje staré třípasmovky z HIFI centra kdysi koupené ve Smečkách ( které jsem ale měl doma dlouho díky perfektnímu projevu).
 • Takže ty „ šly „ hned pryč a Dalík je plně nahradil.
 • Zajímavý je u Dalíka zvukový projev z různých zdrojů. V podstatě nejlepší ( a úplně skvělý) je zvuk přivedený analogem ze zesilovače ( SONY STR DB840). Je zajímavé, že stejný zvuk přivedený přes optiku má trošku jiný zvuk.
 • Takto zapojený Dalík pak skvěle přehrává všechny vstupy, které mě vedou do zesilovače ( Phono, SAT 4K,TV, BR , vlastní tuner). Přeci jen je zřejmě možnost ekvalizace signálu v zesilovači , což asi umožňuje následně poslat do Dalíka subjektivní optimum.
 • Pro porovnání mám zapojen SAT 4k do Dalíka také napřímo přes optiku a je to znatelný rozdíl ( celkově bych to řekl asi tak, že optika na mně působí nižší dynamikou zejména výšek – samozřejmě je to ale hodně subjektívní věc na moje uši). Nicméně to bylo pro mě překvapením, vždy jsem považoval optiku za to nejlepší pro přenos zvukového signálu.
 • Samostatnou kapitolou je přehrávání přes Bluetooth – které většinou používám pro přehrávání z mobilu ( Spotify nebo vlastní uložené skladby). Tady hraje Dalík hodně podle toho, jaká je kvalita signálu, což ty mobilní skladby většinou asi díky vysoké kompresi moc nemají. Takže tady hraje Dalík tak nějak standardně, ale neoslní. Když se mně připojí Dalík přes BT na TV samsung, tak je zvuk téměř srovnatelný jako optický vstup z téhož zdroje – takže horší zvuk z mobilu je 100 % díky kvalitě signálu.
 • Ocenil jsem také možnost přepínání projevu hloubek , myslím, že jsem nakonec skončil na středu . Nemám zatím pocit, že bych potřeboval ještě subwofer . Ono je pozitivní, že Dalík hraje relativně dobře i potichu , i když samozřejmě když se trošku osolí tak teprve ukazuje co v něm je.
 • Nyní se pomalu blížím k tomu, že asi vypnu automatické zapínání Dalíka , protože ať se doma přiblížím s čímkoliv co má kontakt, tak se automaticky zapne. Pro někoho asi fajn, že to lze vypnout je taky fajn.
 • Úplnou hi fi lahůdkou je poslech digitálních rádii – cestou zdroj signálu SAT 4k optikou do zesilovače a analogem do Dalíka. Vždycky když ke mně někdo příjde na návštěvu, tak prezentuji takto a všichni jsou nadšení, jak tak malá bednička umí hrát.
 • Přemýšlím, co je na Dalíkovi špatně nebo ne úplně na 100 % a nic mě nenapadá. Něco možná přece. Zkoušel jsem samozřejmě přehrávat třeba Hvězdné války přes BR a ve stereu perfektní, nelze však očekávat nějaký prostorový vjem typu 5+1 atd. To prostě neumí – virtualizace prostoru není jeho silnou stránkou – to ale nebylo mým krédem. Když jsem u vás zkoušel Bose , tak tam asi lepší, ale zase hudební projev se s Dalíkem nedal srovnat.
 • Nejvíce ale Dalíka používám pro účel, který jsem vlastně primárně hledal, a to byla náhrada velkých regálovek něčím „ pod „ TV k dosažení lepšího zvuku z TV. To je úplně super – kdykoli si chceme užít plný zvuk z TV ( filmy , hudební pořady, rádio) okamžitě zapínáme Dalíka.
 • Asi jsem to přehnal, ale snad jsem vám chtěl alespoň takto poděkovat za možnost vyzkoušení u vás ve studiu.

Zpět nahoru