Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

Bluesound POWERNODE 2 - bílá

Prodej skončil
Akce
Nehodnoceno

Bezdrátový síťový přehrávač s výkonovým zesilovačem v jednom. Využívá pokročilou technologii od oceňované sesterské společnosti NAD Electronics. POWERNODE 2 umí vše co NODE 2, navíc lze k němu rovnou připojit reproduktory. Vestavěné Wi-Fi a Bluetooth, streamovací služby (Tidal, Deezer, Spotify, internetová rádia aj.), přehrává Hi-Res formáty (MQA, FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3). Možnost vícezónového zapojení, systém lze snadno kdykoli rozšířit o další zařízení Bluesound

Výrobce: Bluesound
 • Více o produktu
 • Technické parametry
 • Související produkty
 • Ke stažení
 • Poslat dotaz
 • Hodnocení

Využívá nejnověší technologii známé audifilní sesterské společnosti NAD Electronics. POWERNODE 2 umí vše co NODE 2, navíc je vybaven výkonnovým zesilovačem, a tak lze k němu rovnou připojit reproduktory. S nulovým zkreslením zvuku jaký má POWERNODE 2 povznáší oblíbené skladby na novou úroveň. Má k tomu ty nejlepší předpoklady.

 • Streamování hudby do několika domácích Bluesound Přehrávačů
 • Přístup a připojení k internetovým radiovým stanicím, cloudovým hudebním službám a vlastním hudebním knihovnám.
 • Bezdrátové ovládání hudby pomocí intuitivní aplikace Controller App pro iOS, Android, Kindle Fire a počítače s OS Windows & Mac OS X
 • Instinktivní dotykové ovládání na panelu
 • Jednoduchá instalace, snadné rozšíření
 • Nejnovější digitalní zesilovač
 • Vyrábí se v Černém nebo Bílém provedení 

ŠPIČKOVÝ HYBRIDNÍ DIGITALNÍ ZESILOVAČ + DAC 32-BITŮ 192KHz
Náš nejnovější audifilní HybriděDigitalní™ zesilovač, který získal řadu ocenění a DAC technologie přináší dynamickou sílu a silné zážitky z hudby ve vysokém rozlišení. Naše přístroje jsou známé svojí schopností hrát silněji se stejným nulovým zkreslením než kdy před tím. Vysoká zvuková kvalita je zaručená.NAVRŽENÝ A VYROBENÝ PRO LEPŠÍ KVALITU NEŽ MP3.
Bluesound je samozřejmě kompaktibilní s MP3  a jinými digitálními formáty, které kdy byly vytvořeny. Hlavním účelem  je ale kompatibilita s High -res komponenty na nejvyšší možné úrovni. Oproti jiným firmám, nešetří Bluesound na pokročilé a inovativní technologii, založené na  bezchybném přehrávání v maximální studiové kvalitě, což má za následek naprosto bezkonkurenční výkon.
BUDOUCNOST HUDBY JE V RYCHLOSTI. 
Uvnitř přístoje je D/A převodník s rozlišením 32 bit/ 192kHz, provádějící osminásobné převzorkování. Celý systém je v platformě BluOS řízené výkonným procesorem ARM Cortex A9 s taktem 1 GHz. Inovativní platforma HybridDigita Amp a DAC zajišťuje, že bezzdrátové přehrávání ve vysokém rozlišení je bezchybné,jasné a silné při jakékoli úrovni hlasitosti.VŠECHNA HUDBA KTERÁ BYLA ZAZNAMENÁNA.
Objevte okamžitý přístup k milionům skladeb. Premiové high-res služby jakoTIDAL®, Spotify® and Qobuz® – stejně jako  již téměř všechny ostatní populární hudební služby a internetová rádia jsou již vestavěné. Přistupujte ke svému stahovánía celé knihovně iTunes, nebo ke kterýmkoliv jiným USB NAS připojeným diskům, aniž by jste vůbec zapnuli počítač. Vaše huba- vaše cesta.HIFI S WIFI.
POWERNODE 2 používá Vaší WiFi domácí bezdrátovou síť, kterou rychle nastaví. Designová WiFi anténa a  ultrarychlé ARM Cortex A9 procesory, zajišťují, že nedochází k výpadkům, nebo zpožďění kdekoli ve vašem bytě, a to i při streamingu zvukových souborů ve vysokém rozlišení. Hudbu přehrává v dokonalé synchronizaci, nebo může současně hrát hudbu posluchačům v různých místnostech.


Technické parametry

Podporované formáty MP3, AAC, WMA, OGG, WMA-L, ALAC, OPUS
Hi-Res - FLAC, MQA, WAV, AIFF
Vzorkovací frekvence 32 - 192 kHz
Vzorkování 16 - 24 bitů
DAC 32 bitů /192 kHz
Odstup s/š 110 dB
Zkreslení THD+N 0,02%
Vstupy Ethernet RJ45
WiFi
USB A (formátování FAT32, NTSF)
Combo -TOSLINK / Jack 3,5 mm
Výstupy Repro 2 x 60 W / 8 Ω
Sluchátka 3,5 mm Jack
Subwoofer RCA - Cinch
Síťová komunikace WiFi 802.11n/g 2,4G
Ethernet 10/100Mbs
RS232
Hmotnost 1,72 kg
Rozměry (Š x V x H) 220 x 70 x 190 mm
Příslušenství 2x napájecí kabel (Evropa,Severní Amerika)
Ethernet kabel
Adaptér optika Toslink / 3,5 mm Jack
Provedení bílá
černá

Související produkty

Top
Audioquest FLX-SLIP 14/4 - šedá
Cenově výhodný set kvalitního reprodukorového kabelu Audioquest FLX-Slip 14/4 - 4 x 2,08 mm (AWG 14) Star-Quad provedení Single Wire zakončený zlacenými banánky Nakamichi. Lze objednat i varianty Bi-wire, Bi-amping.
Skladem
1 819 Kč 68,97 €

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru