Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

Block CVR-250 Černý

Prodej skončil
Nehodnoceno

CD receiver s příjmem stanic na VKV, v digitálním systému DAB+ nebo na internetu. CD (HDCD) a přehrávač médií včetně Bluetooth a WiFi v jednom přístroji. Základní model CD receiveru od rodinné firmy Audio Block se sídlem nedaleko německého Oldemburku. Konstrukce vychází z přístrojů základní modelové řady 250. Německá kvalita s mimořádně příznivým poměrem užitné hodnoty k ceně.

Výrobce: Block
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Stejně jako ostatní komponenty nesoucí značku Block je navržen s důrazem na zvukovou kvalitu. Přístroj má precizní šasi s masivním čelním panelem z eloxovaného hliníku. Elektroniku napájí výkonný toroidní transformátor se samostatnými vinutími pro jednotlivé obvody. Všechny funkce lze ovládat i z dálkového ovladače. Vyrábí se ve stříbrné a černé barvě.

Zesilovač
Kromě optického a koaxiálního vstupu a vstupů USB-A / USB-B pro digitální zdroje signálu, lze k přístroji připojit další tři analogové zdroje signálu. Vstup USB-A pro přehrávání podporovaných formátů z pamětí flash a jeden linkový vstup pro analogový signál např. pro osobní přehrávač je na předním panelu, stejně jako výstup pro sluchátka (oba jack 3,5 mm). Regulaci hlasitosti, tónové korekce hloubky/výšky a vyvážení kanálů je svěřeno elektronickým potenciometrům. Pro úpravu zvuku je k dispozici i osm předvolených ekvalizačních křivek. Linkovým výstupem je možné napájet aktivní reproboxy v druhé místnosti nebo rozšířit aktivním subwooferem basovou dynamiku. Filtraci napájecího napětí pro koncové zesilovače a rezervoár proudu pro pokrytí výkonnových špiček zajišťuje čtveřice kondenzátorů o celkové kapacitě 13 200 uF. Výstupní výkon 2 x 30 W na 4 Ω je optimání pro menší obývací pokoj, jídelnu nebo kancelář.

Tuner
Rozhlasové stanice je možné přijímat nejen na klasickém pásmu VKV FM, ale i v nově zaváděném digitálním systému DAB+ ve III pásmu. Do paměti je možné v každém pásmu uložit deset oblíbených stanic.
Další desítky tisíc stanic je možné poslouhat připojením k internetové síti.

CD přehrávač
Centrálně umístěná solidní CD mechanika s nízkým podavačem přehrává nejen klasická CDčka, ale i vypálená CD-R/RW včetně MP3. Vestavěný je i dekodér HD-CD.

Přehrávání médií a streaming
Připojením do místní sítě přes WiFi nebo Lan lze přenášet a přehrávat huddu z jiných DLNA zařízení. Přehrávat lze všechny běžné formáty jako AAC, AAC+, MP3, WAV, WMA, FLAC bez mezer.

PC-USB
Vstup USB-B umožňuje propojení přístroje s počítačem a využít CVR-250 i jako kvalitní zvukovou kartu pro přehrávání souborů.

Bluetooth
Technologie Bluetooth umožní snadné spárování se smartphonem nebo tabletem. Jednoduše tak lze poslouchat hudbu z těchto zařízení bez složité kofigurace.

 Učící se dálkové ovládání
S přístrojem je dodáváno elegantní dálkové ovládání, kterým se ovládají nejen prakticky všechny funkce přístroje, ale lze naučit i ovládání většiny další AV komponentů - např. televizního přijímače. 

Technické parametry

Výstupní výkon 2 x 30 W / 4 Ω, 2 x 22 W / 8 Ω
Zkreslení 0,05%
Frekvenční rozsah 20 Hz – 100 kHz
Odstup s/š > 85 dB
Přeslechy > 60 dB
Analogové vstupy / citlivost 2 x Cinch-RCA / 300mV
1 x Jack 3,5 mm / 300mV 
Digitální vstupy 1 x Optika S/PIF
1 x Koaxiál - Cinch
2 x USB
Výstupy 1 x Regulovatelná linka Cinch-RCA
1 x Výstup pro záznam Cinch-RCA
1 x Výstup pro sluchátka - Jack 3,5 mm
1 x Reproduktory
Tuner VKV FM 87,5 - 108 MHz
DAB+: 174,928 - 239,2 MHz
Předvolby 10 + 10
Datové formáty AAC, AAC+, MP3, WAV, WMA, FLAC (gapless)
Streaming  DLNA / UPnP s BLOCK APP
Síť LAN (Ethernet, RJ-45)
WLAN 2,4 und 5 GHz
Bluetooth
Přehrávané formáty HDCD/CD-R/CD-RW/MP3
Podpora formátů přední USB MP3,WMA, FLAC
24 bitů /48 kHz
DLNA 192 kHz/24 bit
Příkon max./st.by 150 / <12 W
Rozměry (š × v × h) 430 x 75 x 289  mm
Hmotnost 6,3 kg

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru