Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

Audioquest FLX-SLIP 14/4 - šedá

Prodej skončil
Top
Nehodnoceno
K VIDĚNÍ VE STUDIU

Cenově výhodný set kvalitního reprodukorového kabelu Audioquest FLX-Slip 14/4 - 4 x 2,08 mm (AWG 14)  Star-Quad provedení Single Wire zakončený zlacenými banánky Nakamichi.

Výrobce: Audioquest
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Vodiče v kabelu jsou krátce a pevně kroucené (twisting ) s vysokou přesností a křížově propojené - Star-Quad geometrie. Tím je dosaženo nízké indukčnosti i kapacity a zároveň se dosahuje  nízkého průniku rušení do kabelu. Star-Quad zapojení kabelu nabízí několikanásobně lepší vlastnosti, než kdyby byly stejné vodiče vedeny pouze paralelně.

Související produkty

Audioquest SLIP-DB 14/4 (Grey)
Inovovaný reproduktorový kabel Audioquest SLiP-DB 14/4 je nadstandardně kvalitní kabel z výběrové, vysoce čisté mědi s dlouhými zrny (LGC) pro propojení zesilovače s reprosoustavami za velice příznivou cenu. Vysoce čistá měď ze které jsou vyrobeny vodiče kabelu charakterizuje méně přechodů v rámci struktury materiálu. Výsledkem je znatelně menší zkreslení zvuku. Výrobce Audioquest je v audio oblasti pojmem, jeden z předních výrobců, a záruka kvality zvuku i provedení. Minimální tloušťka vnější izolace Easy SLiP umožňuje použití i ve zdi (CL3,FT4). Průměr kabelu 9 mm.
Skladem
210 Kč 7,98 €

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru