Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

Instalace zakoupené techniky

U nás zakoupenou A/V techniku Vám dle dohody přivezeme, smontujeme a zapojíme. Například podnoží k těžkým reprosoustavám, nebo Vám odborně namontujeme velkou televizi pomocí držáku na stěnu.

Nabízejí se také možnosti ozvučení a umístění speciálních reproduktorů do podhledů, nebo dokonce do stěny. Toto už jsou náročné instalace spojené se stavebními pracemi, ale i takovýto servis na klíč jsme schopni a připraveni Vám poskytnout.

Dále Vám nabízíme zakoupenou techniku odborně propojit příslušnými kvalitními kabely a nastavíme základní parametry A/V receiveru včetně kalibrace. Součástí instalace je seznámení se s uživatelskými funkcemi a obsluhou přístrojů celé audio nebo video sestavy.

montér montér2 Instalace a nastavení dodaných antén u zákazníka v dokončované stavbě RD.

Skrytá instalace kabelů k reprosoustavám do připravených trubek. Vývod kabelu je ukončen elegantním víčkem, které může tvořit sestavu např. se zásuvkou. Výsledek takovéto instalace je estetické vedení kabelů, které se neválejí na zemi a nepřekáží při úklidu.Další z našich nabízených příprav je instalace objemnější trubky pro vedení kabelů k ploché televizi, která může být na zdi instalována bez viditelných kabelů. Výsledkem je čistá instalace TV obrazovky s výsledným efektem jako by na stěně visel obraz.

Zpět nahoru